Asana: organize tasks & work

Ücretsiz iş uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58.8 MB
  • Version 6.6.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Asana, Inc.
Görev ve projelerinizi kolayca düzenleyebileceğiniz Asana uygulaması ile fikirleri hızla yakalayabilirsiniz!

Asana: organize tasks & work, çalışmalarınızı her an görüntüleyebileceğiniz, görev ve projelerinizi düzenleyebileceğiniz, belirlediğiniz günler içinde yapılacaklar listesi oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. iPhone ve iPad için tasarlanan bu uygulama ile fikirleri ve hatırlatıcıları hızla yakalayabilirsiniz.

Kolaylıkla iş arkadaşlarınızdan güncellemeler alabileceğiniz Asana uygulaması kullanıcılarına pek çok özellik ve kolaylık sunuyor.

Görevlerim kısmından yapılacak işlerinizi görüntüleyebileceğiniz gibi görevlerinizi listelerde de düzenleyebilirsiniz. Vade, takipçi, ayrıntı veya dosya gibi bazı özellikleri de görevlerinize ekleyebilirsiniz.

Talimatlarınızı açıklığa kavuşturmak adına görevlerin herhangi bir yerinde yorum yapabilir ya da sorular sorabilirsiniz. Asana uygulamasını her açtığınızda iş görev listenizi görüntüleyebilir veya organize edebilirsiniz. Dilerseniz çalışmalarınızı liste, tahta düzeni gibi pek çok kategoride çalışmalarınızı çeşitli bölümlere ayırabilirsiniz.

Hareket halindeki görevlerinizi tamamladıktan sonra da ekibinize bildirimler gönderebilme şansına da sahipsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulmak için tüm eserleriniz arasında arama yapabilirsiniz.

Ayrıca Asana widget'i ile ana ekranınıza ekleyebilir, sıkça eriştiğiniz projelere tek bir listede bakabilirsiniz. Proje ve sohbetler hakkında da gelen kutunuza bildirimler alabilir, geliştirilmiş özellikleri sayesinde de rahatlıkla yorumlar yapabilirsiniz. Sizde Asana: organize tasks & work uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, görevlerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştirin

Daha Fazla Göster
Asana: organize tasks & work indir